DAUBOS GRIAUCMAS 2016

       
    

Dalyviai

Lychgate

Avant-garde/Atmospheric black metal (London, UK)

Tai neabejotinai fenomenalus projektas, kuris taip meistriškai sugeba atskleisti ekspresionistinį šiurpą ir ekstazę kiekviename iš mūsų, jog aplink mus esančioje erdvėje muzikiniai žanrai tampa migloti ir nesvarbūs..2011 metais susikūręs projektas jau pradžioje buvo daug žadantis, nes susiformavo iš didelės muzikinės patirties turinčių narių, kurie groja tokiose grupėse kaip Esoteric, The One, Lunar Aurora ir Omega Centauri. Šie visi muzikantai bendrai turi vieną reiškinį – atmosferą, kurią šiemet Dauboje perteiks Jums.

Lychgate Facebook
Lychgate Youtube

Entropia

Black/Sludge/Post-Metal (Oleśnica, PL)

Entropia (Black/Sludge/Post-Metal) – būdami visiškai tikri jog žmonijos ateitis turi būti psichodeliška, arba jos neturi būti iš vis, Entropia savo muzika skatina atmesti mus supančią materialistinę civilizacijos pusę ir tapti viena didele gentimi. Juk vienaip ar kitaip, žiūrėdami į begalinę tuštumą mes lauksime atsakymų tyloje. Savo ideologiją jie jau skleidė grodami kartu su Mayhem, Altar of Plagues ir Minsk, o dabar skleis ir Dauboje.

Entropia Facebook
Entropia Bandcamp

Major Kong

Doom/stoner metal (Lublin, PL)

Nuo 2010-ųjų gyvuojantis instrumentinis trio, kuris niekad nesiskundė kūrybos trūkumu. Vienas po kito leidžiami albumai pulsuoja dūmais persmelktais garsais ir smegenis virpinančiomis vibracijomis. Jų dainos hipnotizuoja savo monotonija, jog esant reikiamam momentui dėtų sunkų smūgį per ausis. Tuo šiemet puikiai gali įsitikinti, nes šie muzikantai neabejotinai parodys viską, ką gali ant Daubos Griaucmo scenos. Abejoti neverta.

Major Kong Facebook
Major Kong Bandcamp

Sunnata

Doom/stoner metal (Warsaw, PL)

Doom'o šamanai iš Lenkijos Sunnata (verčiant iš sanskrito "tuštuma") jau ne pirmą kartą skleis savo tonas sveriančius kerus Dauboje. Su kiekvienu savo vizitu jie vis stipresni, sunkesni ir galingesni, todėl šiemet Daubos Griaucme pasiruoškite atsitrenkti į mistišką jų fuzzuoto ir aidų pilno garso sieną, kuri panardins jus į tranzą ir paskandins tuštumoje.

Sunnata Facebook
Sunnata Bandcamp

Tuurngait

Black/Death (Vilnius, LT)

Ne vieną kartą savo antireligines pažiūras demonstravę Tuurngait apie save daug kalbėti vengia. Pradėję kaip black/death žanro atstovai jie vis labiau nyksta į tamsiąją žanro pusę ir savo naująja kūryba negailestingai talžo mūsų supuvusias sielas. Pernai Tuurngait negalėjo dalyvauti Daubos Griaucme, tad šiemet skolą gražins su kaupu.

Tuurngait Facebook
Tuurngait Bandcamp

Autism

Post-metal (Vilnius, LT)

2012 metais užgimęs vieno žmogaus post-rock projektas 2016 metais pradėjo gyvus pasirodymus su pilnos sudėties grupe. Aštresnis post-metal skambesys, svajingos bet nepersaldžios soluotės tai - albumo „The Crawling Chaos“ skambesys. Albumui fizinį formatą įgyti padėjo Meksikos leidybinė kompaniją „Throat Productions“, o šį albumą grupė gyvai pristatys šių metų Daubos Griaucme.

Autism Facebook
Autism YouTube

Saturn's Husk

Sludge/Doom (Riga, LV)

Garsas – tai ginklas! Rifai – amunicija! Satrun’s Husk – tai sludge/doom lydinio grupė iš ūkanotosios Rygos. Susibūrė jie 2014-aisiais su paprastu tikslu – garbinti lėtus, sunkius rifus… ir, be abejo, Šėtoną.

Saturn's Husk YouTube
Saturn's Husk BandCamp

Faršas

Grindcore (Vilnius, LT)

Šiemet Dauboj pusryčiams, pietums ir vakarienei valgysim faršą. Skanaus.

Faršas Facebook
Faršas Bandcamp

Mayla

Death metal/deathcore (Riga, LV)

Mirtini smūgiai tiksliai apskaičiuotais kirčiais. Turbūt taip būtų galima apibūdinti šios Latvijos grupės muziką. Maišydami kiek pajuodintą death metalą su modernaus metalo priemaišomis šie, jau nemažai ir su kitais kolektyvais pasižymėję, muzikantai sukuria itin energingus ir įtraukiančius pasirodymus. Tuo galėsite įsitikinti jau Rugpjūtį Dauboje. O kol kas galit pasimėgauti jų visai šviežiai išleistu albumu.

Mayla Facebook
Mayla Bandcamp

Tručas

Thrash Metal (Kaunas, LT)

Alkoholikai žudikai, gryno thrash‘o grupė iš 83-ųjų, menanti žigulinį alų. Greičiausiai grojantys, bet ne greičiausiai baigiantys kavenski bachūrai, kurių muzikiniai gebėjimai permuša net jų talentą po pūslę susiverst greičiau, nei bus pavogta tavo automagnetola.

Tručas Facebook
Tručas Spotify

Velnezers

Black metal (Riga, LV)

Kaip dažnai juodmetalyje pasitaiko, ši Latvijos grupė gyvybę užmezgė kaip vieno žmogaus projektas. Dabar tai pilna galia smogianti 4 šventvagių komanda, Dauboje paskleisianti tamsią atmosferą ir “blastbytus”. Atsargiai, nepaskeskit juodam Velnio ežero vandenyje.

Velnezers Facebook
Velnezers YouTube

Sraigės Efektas

Repeat rock (Vilnius, LT)

Nestandartinius pasirodymus mėgstantys instrumentininkai, roko eksperimentatoriai, Sraigės Efektas suks savo kiautus Dauboje.

Sraigės Efektas Facebook
Sraigės Efektas YouTube
Sraigės Efektas BandCamp

Deprivacija

black/sludge (Kaunas, LT)

Depresijos ir paranojos iškankinti garsai. Tai muzikantų psichinio disbalanso išraiška, kuri šiek tiek atleidžia įtampą ir nusivylimą, o publiką siekia perkelti ten, kur patys nenorėdami vis grįžta. Dusimas juodam purve, proto išsekimas, psichologinio skausmo virtimas fiziniu, agresija besikeičianti su depresija. Tai savęs uždarymas beviltiškame momente ir klykimas, kol plyšta balso stygos.

Deprivacija Facebook
Deprivacija YouTube
Deprivacija BandCamp
Dienos iki GRIAUCMO


DAUBOS DRAUGAi