DAUBOS GRIAUCMAS 2016

       
    

Tai kur, po perkūnais, ta Dauba randasi?

Na tik nerekia nervintis. Jei norit pasižiūrėt tikslų tašką Googl'o Maps'uose ir tiskliau susiorientuot, kur tas Seredžius lyginant su jūsų esama vieta, tiesiog spustelėkit žemiau esančią nuorodą. Žalia rodyklė parodys tikslią vietą, kur bus balius.

Arba galit tiesiog susirasti savo navigacijose J. Marcinkevičiaus g. 2, Seredžius, Jurbarko raj., Lietuva.

 

Autobusai

Seredžių taip pat galima pasiekti paprastu autobusu. Ar iš jūsų miesto yra tiesioginis maršrutas galite rasti šiuo adresu.

http://www.autobusubilietai.lt/

 

Važiuojantiems nuosavu transportu

Taip pat, jeigu ruošiesi keliauti savo automašina ar šunų kinkiniu ir ieškaisi pakeleivių (arba ieškai žmonių keliaujančių savu transportu), gali pabandyti nueiti į http://www.tenten.lt/ į festivalių skiltį ir ten suradęs Daubos Griaucmą paspaudinėti.

 

Na, o dabar šiek tiek konkretesnė info vairuojantiems ir tiems, kurie kaip nors tiesiog pasieks Seredžių..

Kaip jau turbūt pavyko suprasti iš Google mapsų, Seredžius yra labai gražioje vaizdingoje vietoje, per patį vidurį tarp Kauno ir Jurbarko

Iš kurios pusės beprivažiuotum, matysi Seredžiaus ženklus. Tau reikės pasukti į keliuką, į kurį rodo ženklas "St. Šimkaus" gimtinė. Va toks vat:

O nuo ten viskas paprasta:

  1. Įvažiavus į tą keliuką, pirmas posūkis į dešinę (žr. žemėlapis viršuje).
  2. Tada pirmyn St. Šimkaus gatve iki klūpinčio kareivio skulptūros ir tada posūkis kairėn (arba tiesiog visą laiką važiuokit pagrindiniu keliu)
  3. Užkilus į kalną, pėstieji gali sukti pirmu posūkiu dešinėn, o tie kurie su automobiliais - turi sukti antru posūkiu dešinėn ir važiuoti į aikštelę, kur jus subilietuos vietoj.

O žemiau matome šiokį tokį teritorijos planelį, kuris padės nepasiklysti mūsų milžiniškoje teritorijoje.

 


Dienos iki GRIAUCMO


DAUBOS DRAUGAi